vBulletin Tema Arюivi
Расширенный поиск

 
Вход на форум через Социальные Сети:
Вернуться   Форум для общения обо всем Основная категория для общения Форум общения. Общаемся обо всем.

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
  #31  
Старый 02.12.2010, 20:56
Аватар для Загадочный Какой-то
Загадочный Какой-то Загадочный Какой-то вне форума
Member
 
Регистрация: 26.07.2009
Сообщений: 81
По умолчанию

ага сегодня по радио слышал табун инопланетян к нам скочит, видать на чемпионат зрителями, правда запаздывают в аккурат декабрь2012 ферваль2013, то шо майя говорил:-D
__________________
сын ДОНБАССА
Ответить с цитированием
  #32  
Старый 02.12.2010, 21:11
Аватар для иветта
иветта иветта вне форума
Junior Member
 
Регистрация: 02.12.2010
Сообщений: 4
По умолчанию

проведут первые чемпионат,а россияне не успеют
Аня, (Y)
и как расстроятся, если конец света не случится, а наши таки проведут ЧМ, да еще и с бОльшим размахом)))))) труба дело))))))
__________________
(??)
Ответить с цитированием
  #33  
Старый 02.12.2010, 21:14
Аватар для евлалия
евлалия евлалия вне форума
Senior Member
 
Регистрация: 28.11.2010
Сообщений: 882
По умолчанию

Ой,ну что ты такое говоришь?Последней радости страну лишаешь:-D :'( :-D
__________________
Вольному-воля...
Ответить с цитированием
  #34  
Старый 03.12.2010, 06:28
Аватар для Вы Знаете
Вы Знаете Вы Знаете вне форума
Member
 
Регистрация: 29.11.2010
Сообщений: 82
По умолчанию

Малютин:
1.Щиро був здивований твоїм вчорашнім повідомленням від 22:43. Виявляється, що можеш говорити людськими словами. І знаєш, мені б не стидно було підписатися під тим повідомленням.
2.Вірш "Любіть Україну" не моє биття в груди про мою любов до України. Це один з найвідоміших віршів(вивчався і в радянській , і в українській школах) уродженця Донбасу В.Сосюри, не знати який просто стидно. І навів я його лиш для того, щоб показати , що справжні сини Донбасу - це виховані, культурні, високоморальні люди.
3. Аню, не варто терти повідомлень. Особисто мені не стидно за жодну написану букву. Почитайте цю тему: в нинішній редакції - це набір непов"язаних повідомлень. Крім того , витираючи хамське повідомлення, ви даєте знак хамові, що можна хамити й дальше: все-рівно його сміття потім підчистять.
__________________
VICINUM PECUS GRANDIUS UBER HABET
Ответить с цитированием
  #35  
Старый 03.12.2010, 07:08
Аватар для Вы Знаете
Вы Знаете Вы Знаете вне форума
Member
 
Регистрация: 29.11.2010
Сообщений: 82
По умолчанию

Сергей я же сказал, срабатывает политический аспект, чтоб про галицию не забыли, а восточные стерпят, им не привыкать. я с тобой согласен, МЕТАЛЛИСТ заслуживает большего чем КАРПАТЫ
Не ший політику, туди де зав"язана тільки економіка!
1. Усі канали в Україні(крім УТ-1 і "Ради") комерційні. Власники цих каналів живуть не західніше Києва. Можете пояснити звідки взявся "галицький" слід?
2. З комерційної точки зору який матч є більш привабливим:
Металіст - Дебрецен, 3-тя команда України проти 5-тої команди Угорщини( Угорщина - 32 місце в таблиці рейтингів УЕФА, 62 місце в рейтингу збірних ФІФА, сам клуб 174 в рейтинг УЕФА)
чи матч Борусія Д- Карпати, 5-та команда України проти впевненого лідера чемпіонату Німеччини( Німеччина - 3 місце в таблиці рейтингів УЕФА, 4 місце в рейтингу збірних ФІФА, сам клуб 99 в рейтинг УЕФА тільки за рахунок провальних сезонів 4-5 річної давності)?
3. Просто від себе : я тільки за те , щоб показували матчі УСІХ українських команд.
__________________
VICINUM PECUS GRANDIUS UBER HABET
Ответить с цитированием
  #36  
Старый 03.12.2010, 07:22
Аватар для Вы Знаете
Вы Знаете Вы Знаете вне форума
Member
 
Регистрация: 29.11.2010
Сообщений: 82
По умолчанию

просрали КАРПАТЫ 3-0, матч уже закончился
подивився ще раз повтори голів, 1-ий!!! і 3-ій забиті з офсайду. 1-0 проти команди силу якої описав в попередньому пості не так вже й погано.
__________________
VICINUM PECUS GRANDIUS UBER HABET
Ответить с цитированием
  #37  
Старый 14.11.2014, 11:07
Аватар для Милослав
Милослав Милослав вне форума
Senior Member
 
Регистрация: 09.11.2014
Сообщений: 524
По умолчанию

В футбол играть люблю но на чемпионаты мира не хожу.
__________________
Сайт дизайнера. vashartdizain.ru
Раскрутка и продвижение сайтов. 1ps.ru/?p=644814
Ответить с цитированием
Ответ



Copyright ©2000 - 2013, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
Style Design Milon4