Показать сообщение отдельно
  #27  
Старый 29.11.2010, 19:32
Аватар для Жу-Жу
Жу-Жу Жу-Жу вне форума
Member
 
Регистрация: 31.07.2009
Сообщений: 49
По умолчанию

Можна я???:-( ;-)
В супермаркетах купую не часто.В основному це ВелМарт та Сільпо. У нас в комплексі з чим СМ є бутік і коли після закінчення роботи іноли підкуляємо різні дрібниці. Там завжди купуємо крячі відходи (голови або корпуса) для тварин. І ціна влаштовує та й свіжіть в нормі. Саму курятину купую віключно на ринку. Там є точки, де купую завжди і продавці кажуть варток упувати чині. Але поки-що усе гут!
М'ясо купуб віключно на ринку. Якось побувавна свинофермі, побічив як ті свинки вирощуються, чим їх кормлять і намагаюсь купувати "домашні". Знову таки лише у добре знайомих та перевірених продавців. Свинику купую рідко - або бочок чи свіженького сальця грам так 700, щоб не залежувалось.
Яйця купую також на ринку. Часто яйця та головне молоко передають з села. З нами живе дівчинка і їй для мене персонально, бо дуже люблю молоко, щотижня передають 1,5 -3 літра домашнього молока. З краюхою свіжого житнього хліба - найкращий обід!
Картопля вирощена на городі світів - без ГМО та хімії... Крім того маємо маленький городик і петрушка, огірки, помідорчики та інші овочі свої домашні.
А в супермаркеті мені подобається їхня випічка. особливо батон на отрубях. (висівках).
__________________
Вічна пам'ять жертвам голодмору!
Ответить с цитированием